Home

Deac női röplabda

RÖPLABDA Elégedettek női röplabdázóink 2020.12.15 írta Biró Ádám FRISSÍTVE: 2020.12.15. A DEAC átlója, Péteri Vanda a kellemetlen sérüléséről és a karácsonyi előkészületekről is beszélt. Hat mérkőzésen öt győzelem és egy vereség - ezek a száraz tények a Debreceni Egyetem női röplabdázóinak eddigi. DEAC Női Röplabda. 601 likes. Sports Team. This year's Easter is different than the others, but the players of the deac don't forget about this beautiful holiday Röplabda Női röpiseink folytatták a menetelésüket 2020.10.19 írta Biró Ádám FRISSÍTVE: 2020.10.22. A Hercules és a Nyíregyháza legyőzése után a DEAC optimistán várhatta a DVTK elleni összecsapást, amely kicsit szokatlan időpontban, vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődött.. RÖPLABDA Elmarad a rangadó 2020.11.14 írta Biró Ádám FRISSÍTVE: 2020.11.14. Alaposan módosult a Debreceni Egyetem csapatának programja. A DEAC női röplabdázóira ezen a héten két mérkőzés várt volna az NB II Kelet A-csoportjában. A juniorjaink elleni csütörtöki házi rangadót előre nem látott akadály miatt nem tudtuk.

Elégedettek női röplabdázóink - DEAC Röplabda

DEAC Női Röplabda. 627 likes. Sports Tea A DEAC női röplabdacsapata első alkalommal az elmult bajnoki évben startolt az NB 2-ben és itt indulhat. a 2017/18-as bajnokságban is. A csapat játékosai mindannyian egyetem hallgatói. Szakoszályvezető Az első két szettet megnyerte NB II-es női röplabdacsapatunk a listavezető Nyíregyháza ellen, ám a vendégek nem adták fel, s heroikus küzdelemben végül győzelemmel távoztak Debrecenből

DEAC Női Röplabda - Home Faceboo

DEAC Röplabda. 634 ember kedveli. DEAC Röplabda Szakosztály Információs oldal December 16. 15:00 DVTK - Swietelsky-BRSE (női Magyar Kupa-negyeddöntő); December 17. 18:00 Fatum-Nyíregyháza - Szent Benedek RA (női Extraliga); December 18. 17:00 UTE - MTK Budapest (női Extraliga); December 18. 19:30 MAFC-BME - Kecskemét (férfi (Extraliga); December 19. 15:00 Kistext - Vidux-Szegedi RSE (férfi NB I); December 19. 17:00 DEAC - Vegyész RC Kazincbarcika. DEAC SNK KFT-VRCK : DESOK SPORTCSARNOK: 4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1: MRSZ: A Magyar Röplabda Szövetség elnöksége elfogadta a Strand-, Szabadidős és Hőröplabda bizottság javaslatát, az év legjobb strandröplabdázóinak díjazására. női felnőtt: Női Magyar Kupa / Női Magyar Kupa negyeddöntő. Harmadik mérkőzését vívta az év harmadik hónapjának nyitányaként női röplabdacsapatunk a DESOK csarnokban, s háromszettes győzelemmel sikerült visszavágnunk a Miskolcnak az alapszakaszban elszenvedett fiaskókért A sport megtanít becsületesen győzni vagy emelt fővel veszíteni. A sport tehát mindenre megtanít. Ernest Hemingwa

röplabda 2006-2016; magyar vÁlogatottak-klubok adatbank. a magyar rÖplabda-vÁlogatott a vilÁgversenyeken; rÖplabda az olimpiÁkon; rÖplabda eurÓpa-bajnoksÁgok; rÖplabda-vilÁgbajnoksÁgok; a magyar nŐi rÖplabda bajnoksÁgok dobogÓsai; a nŐi rÖplabda magyar kupa dÖntŐsei; a magyar fÉrfi rÖplabda bajnoksÁgok dobogÓsai; ni DEAC Női Röplabda. Sports Team. VRC Kazincbarcika. Sports Team. Photos. Posts to DEAC Röplabda. DEAC Röplabda. Férfi röpiseink 17.30-tól a Kazincbarcika otthonában vendégeskednek. A tervek szerint a meccset ezen a linken lehet élőben követni. Hajrá, Srácok! # deac # csakadeac

Női röpiseink folytatták a menetelésüket - DEAC Röplabda

Röplabda - üres kézzel tértek haza. A Vegyész RC otthonában vendégszerepelt a sereghajtó DEAC férfi röplabdacsapata az Extraliga 14. fordulójában. A hazaiak két hónap után játszottak ismét bajnokit, míg a fekete-fehérek a bajnokesélyes Pénzügyőr ellen zsinórban három mérkőzésen edződhettek A listavezető fővárosi együttes továbbra is százszázalékos, a sereghajtó DEAC viszont még mindig pont nélkül áll. RÖPLABDA FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ LV Sport Pénzügyőr SE-Debreceni EAC 3:0 (20, 22, 26) Kőér utca, zárt kapuk mögött. V: Bátkai-Katona, Szabó P A DEAC női röpisei a BVSC otthonában vizitáltak a legutóbbi fordulóban. Az összecsapást rangadónak is beillett, hiszen mindkét csapat makulátlan mérleggel várhatta a kezdést. A DEAC ezúttal sem tudott teljes kerettel kiállni, hiszen többek között Péteri Vanda és Szabó Csenge sem volt bevethető, mutat rá a debreceniek.

Három hét szünet után lépett ismét pályára női röplabda csapatunk a bajnokságban. Az NB II Keleti csoportjában magabiztos játékkal sikerült 3:0-ra felülmúlni hazai pályán a forduló előtt hozzánk hasonlóan veretlen DEAC gárdáját A Békéscsaba 3-1-re kikapott vasárnap a vendég Nyíregyházától, ezzel első vereségét szenvedte el a női röplabda Extraligában. Női Extraliga, alapszakasz: 1. MCM-Diamant Kaposvár-UTE 3-0 (21, 13, 19) Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 3-0 (19, 20, 13) A tabella: 1

Elmarad a rangadó - DEAC Röplabda

A Kazincbarcika magabiztosan, három játszmában nyert a vendég DEAC ellen a férfi röplabda Extraliga vasárnapi mérkőzésén. Női röplabda Extraliga: vége az MTK rossz sorozatának A fővárosi együttes sorozatban elveszített három bajnoki után nyert ismét A listavezető Pénzügyőr 3-1-re nyert a Debrecen vendégeként a férfi röplabda Extraliga alapszakaszának egyetlen szombati találkozóján. A mezőny legeredményesebb játékosai az egyaránt 15 pontos Fazekas Balázs (DEAC) és Kiss Dániel (PSE) voltak

DEAC - Szakosztályo

A DEAC szerezte meg az utolsó Extraliga-indulást érő helyet a férfi röplabda NB I-ben, miután vasárnap egy ki-ki mérkőzésen nyert a Dunaferr otthonában. A bajnokság következő szakaszában az Extraligában és az NB I-ben is újabb körmérkőzésre kerül sor, a felsőház első négy helyezettje elődöntőbe jut, az 5-6. helyen záró csapatok az NB I első kettőjével [ Debrecenben tovább folytatta eddigi kiváló szereplését a DVTK női röplabda csapata. A DEAC ellen ismét játszmavesztés nélkül diadalmaskodott Toma Sándor szakmai igazgató együttese A bajnokság 15. fordulójában rendezett találkozón a DVTK női röplabdázói magabiztos játékkal győzték le a DEAC gárdáját, és tartották itthon a bajnoki pontokat. DVTK - DEAC 3:0 - DVTK hírek - Röplabda Cimkék: Röplabda, Női Röplabda, Diósgyőr, DEAC DEAC - Hercules SE: kemény találkozóra számít a debreceni női röplabdacsapat rutinos játékosa 2019.11.23 2019.11.2

(Fotók: Kovács Anikó) - DEAC Röplabda. roplabda.deac.hu. 11 hrs · Public. DEAC Röplabda. Két szetten keresztül hatalmas küzdelmet láthatott a DESOK-ba kilátogató publikum. Hajrá, DEAC! # deac # csakadeac. Megszorongattuk a Dunaferrt - DEAC egyéb csapatsportok: röplabda (férfi), egyéni sportok: tenisz-, asztalitenisz-, sakk-, túra-, tájfutás-, vívás-, floorball- és vitorlás szakosztályok. További információk a hírek között és a deac.hu weboldalon érhető el Múlt hét vasárnap Kazincbarcikán játszott, most szombaton pedig Debrecenben fog játszani a DEAC-cal a férfi Extraligában a Vegyész RC Kazincbarcika. A találkozókkal kapcsolatban két játékosunkat, Dudás Tamást és Budai Balázst szólaltatta meg a Vegyész TV. Dudás a vasárnapi találkozó tanulsága mellett arról is beszélt, milyen érzés volt szurkolók nélkül játszani. Home / Röplabda, Szakosztály, Szakosztályok-hirek / NB II. felnőtt női röplabda mérkőzés DEAC-MVSC Röplabda , Szakosztály , Szakosztályok-hirek | 2020-02-1 MAGYAR RÖPLABDA SZÖVETSÉG ADATBANK: HUNVOLLEY.tv: BACK OFFICE: BELÉP: MRSZ: DEAC SNK KFT-VRCK : DESOK SPORTCSARNOK: 4032 DEBRECEN EGYETEM TÉR 1: MRSZ: férfi felnőtt: NB I Férfi Bajnokság / NB I Liga alapszakasz: 15:00: Női Magyar Kupa: először a BRSE jutott a négy közé.

Röplabda Férfi Extraliga, alapszakasz: DEAC-LV Sport Pénzügyőr SE 15.00 Női Extraliga, alapszakasz: MTK Budapest-Fatum Nyíregyháza, Illyés-Aramis Sportcsarnok, Budaörs 17.00 Swietelsky-BRSE - UTE 17.00 Vízilabda Eurokupa, csoportkör, G csoport (Szolnok): Szolnoki Dózsa-Strasbourg (francia) 18.0 Röplabda VRCK - DEAC SNK KFT. 2020-12-09 . Continue Reading. Previous Szent Benedek RA - MTK Budapest. Több PÉNZÜGYŐR SE - VASAS Női kézilabda mérkőzés. 2020-12-08 . Sportok. Sportok. Mérkőzések . Röplabda VRCK - DEAC SNK KFT. 2020-12-09 . Jégkorong KMH - FTC OB I.

DEAC női röplabda: Ötszettes csatában maradtunk alul

DEAC Röplabda - Kezdőlap Faceboo

A női röplabda-válogatott 28 év után ismét Európa-bajnokságon szerepelhet, a vízilabdázók egy ezüstöt és egy bronzot szereztek a budapesti Európa-bajnokságon. A kézisek klubszinten taroltak: a győri lányok Bajnokok Ligáját, a szegedi férfiak EHF-kupát nyertek A röplabda NB I. szombati eredményei. A röplabda NB I. szombati eredménye Extraliga felnőtt Dunaferr SE 2020-2021: 2020.11.25 18:30: DSE Röplabda Akadémia. Kistext . 3. 2. U21 férfi NB II 2020-2021: 2020.11.18 17:30: Veszprém R

REMEK HANGULATÚ MECCSET JÁTSZOTTUNK - DEAC

MRSZ MRSZ hivatalos lapj

Női NBI • Röplabda Leon csapata ezúttal elbukott a maratoni (5 szettes) csatában. 2 hónap ago. Borhi Mihály. 2 hónap ago. Oszd meg! Facebook Email. NBI-es női röpiseink elszenvedték első vereségüket az idei szezonban. A Gödöllő elleni, zárt kapus hazai mérkőzésen a lányok 0-2-es hátrányból álltak talpra, és egy. A Kaposvár esélyeshez méltóan 3-0-ra nyert a vendég Debrecen ellen a férfi röplabda Extraliga 2020/21-es idényének péntek esti nyitómérkőzésén. A Férfi röplabda: kikapott a DEAC Kaposváron - hajdupress.h A férfi röplabda NB I. eredményei. 2020. 12. 10. csütörtök. Judi Női kézi Eb: Dánia elsöpörte a spanyolokat, versenyben az elődöntőért Serie A: gól a 91. percben, továbbra is veretlen a Milan F1: Hamilton örül, hogy életben van; Albon szerint eleget bizonyítot

1. Röplabda PÉNZÜGYŐR SE - VASAS Női kézilabda mérkőzés. 2020-12-08 . Continue Reading. Next Szent Benedek RA - MTK Budapest. Több . Röplabda Szent Benedek RA - MTK Budapest. 2020-12-08 DVSC-DEAC | Merkantil Bank Liga 21. forduló.
  2. 2020-11-15 19:00 - 2020-11-15 19:00 Messzi István Sportcsarnok . ZÁRT KAPUS! - Férfi röplabda bajnoki mérkőzés Kecskeméti Röplabda Club - DEAC
  3. Nehéz ágra került a női címvédő Vasas a röplabda Magyar Kupában. A férfiaknál a címvédő Pénzügyőrre a DEAC várhat a negyeddöntőben, míg ezen az ágon a másik párharcban a papírforma alapján a Dunaferr és a Kazincbarcika meccselhet az elődöntőért. Az alsó ágon a tavaly ezüstérmes Kecskemétre a nyáron.
  4. Női Röplabda NB II. 18. forduló: március 4., vasárnap 15:00 DVTK - DEAC. A mérkőzést a miskolci Generali Arénában rendezik meg. A találkozóra a belépés ingyenes. A beléptetés a jégcsarnok felőli, oldalsó bejáraton történik. Az alapszakasz megnyerése után a DVTK női röplabda csapata hazai pályán kezdi meg a rájátszást
  5. DSE Röplabda Akadémia. 2020.11.28 16:00 VS. DEAC SNK KFT. Dunaújváros Városi Sportcsarnok. Elindult a meccs! Nincsen élő stream. Partnereink; Csapatok; Jelentkezz hozzánk! Versenynaptár; Tabella; TAO. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium ad, adipisci autem, commodi consectetur delectus dolore eaque iure.
  6. Két csapat sem vállalja az indulást a női röplabda Extraligában. by JochaPress.hu · 03/06/2020. A Jászberény és a Haladás sem vállalja a szereplést a következő idényben a női röplabdabajnokság legmagasabb osztályában, az Extraligában. A magyar szövetség honlapjának szerdai cikke szerint a két együttes közül az.

3:0-ra alulmaradt a MÁV Előre-BERICAP a férfi röplabda NB I alapszakasz B csoportjának vasárnapi mérkőzésén. A DEAC otthonában az első két szettben is vezettünk tizenhat pontnál, utána viszont nem bírtunk a hazaiakkal. Akár szorosabb is lehetett volna a DEAC SNK - MÁV Előre-BERICAP bajnoki, azonban az első két szett hajráját is elvesztettük, a harmadikban pedig már. A DEAC U23 elleni meccsen egymás után második győzelmét szerezte az EKE-Eger-KOK. Megunták, megnyerték. Idei kilencedik bajnoki mérkőzésén szerezte meg első győzelmét az EKE-Eger-KOK. Újabb rangadó ment el. A Vasas után a Kispesttől is kikapott az Eszterházy SC női kézilabdacsapata. Huszonkét kapott gól Nagykanizsá A női szakág néhány évtizede még a világ élmezőnyébe tartozott: 1972-ben olimpiai ötödik, 1976-ban és 1980-ban pedig negyedik lett a válogatott, s a világbajnokságokon is hasonló magasságokig jutott, az Eb-ken pedig dobogóra is állhatott a legszebb időszakban 1 /1 Röplabdázás . Melyek a mai magyar röplabdasport központjai? Írd össze az első osztály csapata it az alábbi link segítségével!Sorold fel az aktuális első osztályú klubokat, férfi és női mezőnyben is

DEAC női röplabda: három a debreceni igazság! - Debreceni

1. A Pincelakat Röpke SE az utolsó előtti helyen fejezte be az alsóházi rájátszást, így az NB II-es döntő vesztesével lesz kénytelen osztályozót játszani. A Palota [
  2. A magyar női röplabda-válogatott magabiztos játékkal 3-0-ra nyert a török csapat ellen az Euroliga-sorozat második állomásán, Kecskeméten. Dobos Sándor 2013
  3. Vasárnap este a HÉP-Röpke SE a női röplabda NBII kelet A csoport 13. fordulójában a Palota RSC csapatát fogadta az Árpádvárosi Tornacsarnokban. 2:0-ás hátrányból fordította meg a mérkőzést a Kecskemét, ezzel legyőzve a Palota RSC gárdáját
  4. den információt a válogatottakról, aktuális mérkőzéseikről, a női illetve férfi tagozatokról, bajnokságok állásáról és az utánpótlás helyzetéről. Fiatalos, folyamatosan frissülő honlapunk célja, hogy új pályára állítsa a magyar kosárlabda iránt.
  5. A negyeddöntőben a Kaposvárral, a négy között pedig a Békéscsabával találkozhat a női röplabda Magyar Kupában a címvédő Vasas Óbuda. A magyar szövetségben csütörtökön megtartott sorsoláson kiderült, hogy amennyiben a címvédő fővárosiak és az előző alapszakaszban első helyen álló, nyáron még tovább erősített kaposváriak is sikerrel veszik a.
  6. Kétszer is vezettünk a mérkőzésen, mégsem sikerült legyőzni a hazai pályán szereplő DEAC-ot az Extraliga 6. helyért zajló párharc első felvonásán. Folytatás holnap Székesfehérváron. A férfi röplabda-bajnokság élvonalának hatodik helyéért csatázó felek első szettjét a székesfehérvári csapat nyerte 25:14-re, meggyőző különbséggel
  7. A férfi röplabda NB I-ben nem rendezték meg a DEAC és a Sümeg mérkőzését, mert a vendégcsapat nem tudott elutazni Debrecenbe. Hamzók Gotfrid. 2013. 01. Tizedik mérkőzésén nyolcadik vereségét szenvedte el a Gödöllő a női röplabda Közép-európai Ligában: pénteken a szlovén Kamnik aratott felette sima győzelmet.

Ezután a TAO rendszer által nyújtott támogatás formáját, a pályázati folyamatot és annak hatását mutatom be a DEAC röplabda szakág eredményeivel. Kutatásom során személyes szakmai interjú módszerét (3 személlyel) és a csoportos interjú módszerét alkalmaztam (DEAC férfi és női röplabda csapatánál) Vasárnap este a Vegyész RC Kazincbarcika 3-0-ra nyert a Debreceni EAC vendégeként a férfi röplabda Extraliga 9. fordulójában. Lassan lendült játékba a VRCK, és bár a játszma legelején még vezetett, annak derekán már ötpontos hátrányban volt. Innen sikerült felkapaszkodnia és túlórában kiharcolnia az első részsikert. A második és a harmadik szett sem volt egyszerű. Az Extraliga 2020/21-es idényének csapatai: NŐI EXTRALIGA (8 csapat): 1. MCM-Diamant Kaposvár DVTK FATUM Nyíregyháza MTK Budapest Swietelsky-Békéscsabai Röplabda SE Szent Benedek RA UTE Vasas Óbuda FÉRFI EXTRALIGA (7 csapat): DEAC SNK Kft Dunaferr SE FINO Kaposvár Kecskeméti RC MAFC-BME Pénzügyőr SE Vegyész RC Kazincbarcik Röplabda: A Kaposvár magabiztosan, 3-0-ra győzött a sereghajtó DVTK otthonában a női röplabda Extraliga alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén Kecskeméti Röplabda Club Az idei szezon első mérkőzését - az eredeti versenykiírástó l elérően - a DEAC SNK csapata ellen játsszuk Debrecenben 17 órai kezdettel. A mai összecsapás a Kesport.hu jóvoltából élőben követhető

DEAC - Képe

1. ated in the reliable news sources from Hungary News. Hungary News reads latest regional, national and local headlines in English and Hungary
  2. A női röplabda szerelmesei számára igazi csemege lehet az a felkészülési torna, amelyet szeptember 17. és 19. között rendeznek a Kaposvár Arénában. A háromnapos viadalon pályára lép majd a Vasas Óbuda 2019-es Bajnokok Ligája-főtáblás és 2020-as Magyar Kupa-győztes együttese, a Swietelsky Békéscsaba korábbi.
  3. Székhely: 1026 Budapest, Pasaréti út 124-126. Telephely: 1103 Budapest, Kőér u. 2/B Levelezési cím: 1373 Budapest, Pf.: 561/1. Telefon: 06-1/264 545
  4. Kondás Elemér az utánpótlás szakmai igazgatói feladatokat is ellátja az egyetemi csapatnál. Hivatalossá vált, hogy Sáfár László helyett Kondás Elemérrel vág neki a 2019-2020-as bajnokságnak az NB-III-ban szereplő egyetemi futballcsapat. Az új vezetőedző 2011-2016 között ült a Loki kispadján, irányításával a csapat két bajnoki címet szerzett, egyszer veretlenül.
  5. A Dág és a MAFC is házigazdaként győzött a férfi röplabda NB I szombati játéknapján. Eredmények: Dág KSE-Debreceni EAC 3-0 (17, 8, 8) MAFC-BME - Dunaferr SE 3-0 (17, 23, 13
  6. Kiélezett meccsen győzött a DEAC a Kecskeméti KA ellen a fiú kadétbajnokságban. 2020. november 29. vasárnap. KOSÁRLABDA. A debreceniek hazai pályán nyertek 70−67-re. A legtöbb pontot Jankó Csaba dobta (24-et), míg a második legeredményesebb kosaras Varga Botond lett (22)

Magabiztosan nyert a Vegyész a DEAC ellen MRS

1. Röplabda Csapataink - Férfi NBI. osztály 2015-2016 Archívum - Pénzügyőr SE. Pénzügyőr SE. NBI/B női - Kelet Női felnőtt (U22) Bán Balázs (DEAC) Bartal Gergely Berkes Zoltán Hevér Zsolt Kiss Dániel Kovács Sándor (Szolnoki FRKSI
  2. SZI-ZO SPORT HAJDÚ-BIHAR MEGYEI NŐI ÉS FÉRFI RÖPLABDA BAJNOKSÁG. NŐI tabella FÉRFI. KÉPEK. Média-megjelenések: Jámbor Tamás és Suba István NB I-es játékvezetők! Hazai győzelem a 17. Mikulás Kupán. A 2013. évi NANNA CSALÁDI RÖPLABDA TORNA eredményei, képei: A BÁCSI GÁBOR EMLÉKTORNA eredményei, képei: HIGH-LANDER.
  3. A DEAC sem tudta a Hali útját állni P CS - 2020-11-28 Hosszú út várt a Haladás VSE élvonalbeli futsal együttes számára, hiszen pénteken Debrecenben léptek pályára Juan Ramon Calvo Rodriguez tanítványai
  4. A negyeddöntőben az 1.MCM-Diamant Kaposvárral, a négy között pedig a Békéscsabával találkozhat a női röplabda Magyar Kupában a címvédő Vasas Óbuda. A magyar szövetségben csütörtökön megtartott sorsoláson kiderült, hogy amennyiben a címvédő fővárosiak és az előző alapszakaszban első helyen álló, nyáron még.
Férfi NB I: Pécsen tudott nyerni a DEAC | MRSZKiválóan kezdtük a rájátszást - DEAC RöplabdaBudapesten rendezik a női röplabda Európa Liga négyesTV-s meccsen nyerne a DEAC - Debreceni SportéletExtraligás ellenféllel szemben is helytállt a DEAC

Hírek cikkek fotók videók - Minden ami Jászberény és a Jászság eseményeivel programjaival kapcsolato

Jelenleg itt vagyok: Címlap:: Sport:: Szeles Péter női röplabda emléktorna (18.09.07 - 09.). Látogasson el Galériánkba Mint arról a Magyar Röplabda Szövetség honlapja beszámolt, az új elnökség a versenyrendszer és a járványügyi helyzet kapcsán több fontos változtatás mellett döntött annak érdekében, hogy teljesüljön a fő cél, azaz a bajnokságok és a kupák ne álljanak le

Kosárlabda Archives - Page 3 of 33 - DEAC

Heti program: rajtol a női Extraliga is rangadókkal ésKaposvári Rákóczi FC-DEAC | SONLINEErste Liga: a MAC simán győzött a DEAC otthonában - NSO

DEAC Gladiators - Miskolc Steelers 7-28 (0-7, 0-7, 7-7, 0-7) Miskolci pontszerzők: Charles Wort 3 TD (2 elkapott, Vasyl Jordan passzából, 1 futott), Fenyvesi Csaba TD (elkapott, Vasyl Jordan passzából), Jónás Máté (4 extrapont-rúgás). A Steelers győzelmével jogot szerzett a rájátszásra, november 15-én a döntőbe jutásért játszhat, ellenfele a másik ágról a. A DEAC 12 szakosztállyal működik, a röplabdázók NB I-ben, a kosarasok NB II-ben, a labdarugók NB III-ban játszanak. 1959 A DASE férfi és női kosárlabdacsapata is NB II-be került, a röplabdacsapat első helyezést ért el az országos főiskolai bajnokságon A Szegedi Röplabda Sportegyesület hivatalos honlapja. Három ponttal utaztak haza Debrecenből a szegedi lányok. Női csapatunk remekelt a rájátszás első mérkőzésén | Szegedi Röplabda Sportegyesüle