Budapest Honvéd Debreceni VSC Élő eredmények, videó

Debrecen, Honvéd Bocskai SE (bajnoki menetrend

1. őségi felhasználói élmény érdekében sütiket használunk. A beállítások résznél ki lehet kapcsolni a használatukat. Elfogad Elutasítom
  2. A Budapest Honvéd FC hivatalos honlapja, a Kispest-szurkolók első számú információs portálja
  3. 10.24: Magyarország 112. Mezei futó Bajnoksága - 2020: Kecskemét : MFL, U20MFL, U18MFL, U16MF
  4. Debrecen, Honvéd utca - Otthonos lakás kiadó a Honvéd utcán. 58 m 2-es lakás kiadó . 100 000 Ft . Debrecen, Károlyi Mihály utca - Erkélyes lakás kiadó az Egyetem közelében. 54 m 2-es lakás kiadó . 110 000 Ft . Debrecen, Simonffy utca - Tágas, új lakás a Belvárosban Eredmény. Betöltés.

Budapest Honvéd az előző mérkőzést az Kisvárda FC ellen játszotta NB I, az eredmény: - lett. Budapest Honvéd eredmények fül a 100 legutóbbi Foci mérközést mutatja meg statisztikákkal és győzelem/döntetlen/vereség ikonokkal. Láthatóak továbbá a Budapest Honvéd jövőbeli meccsei is Honvéd-Diósgyőr 5-1. NÉZZE MEG MOST. Honvéd-Diósgyőr 5-1. 2020.12.16. 23:07. Forma-1. Verstappen társat a csatában, a Mercedes kemény ellenfelet lát Pérezben. Az új csapattárs és a két ellenfél véleményezte a Red Bull döntését A Loki kis híján felállt háromgólos hátrányából, de a hajrában Eppel és Koszta visszaállította az első félidő végi különbséget

Debrecen, Honvéd Bocskai SE (történet, adatok) • csapatok

1. NB I Élő kommentár Honvéd v Debrecen 2019. augusztus 24., az összes fontos meccsesemény, folyamatosan frissítve. Honvéd v Debrecen Élő kommentár és eredmény, 2019. 08
  2. MOL Fehérvár FC hivatalos weboldala. Minden információ a csapattal kapcsolatban: hírek, galériák, videók. Official Website of MOL Fehérvár FC
  3. t Boli remekül eltalált.

NB I: DVSC-Budapest Honvéd - NS

A Honvéd a három pontnak köszönhetően feljött a tabella harmadik helyére, a Debrecen pedig a hetedik. Eredmény - OTP Bank Liga, 10. forduló Debreceni VSC - Budapest Honvéd 0-1 (0-1 Bahasa - Indonesia; Chinese (simplified) Deutsch; English - Australia; English - Canada; English - Ghan A Budapest Honvéd kétgólos előnyről 2-2-es döntetlent játszott a vendég MTK Budapesttel a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának vasárnapi játéknapján. OTP Bank Liga, 13. forduló:Budapest Honvéd FC-MTK Budapest 2-2 (2-0) Szusza Ferenc Stadion, zárt kapus, v.: Iványi gólszerzők: Tamás (20.), Hidi (27.), illetve Miovski (51.), Cseke (85. - 11-esből) sárga lap: Lovric.

Az 54. percben aztán egyenlített a Honvéd, egy nagy védelmi hiba után Torghelle szerzett labdát erőszakosan, meglódult a kapu felé, majd önzetlenül Danilóhoz passzolt. A kispesti gólzsák tíz méterről nem hibázott, és a léc alá lőtt (1-1).Ez volt Danilo tizenegyedik gólja a szezonban.. A Debrecen játéka az egyenlítés után ismét felélénkült, de a folytatásban. A címvédő és éllovas Ferencváros könnyedén, 4-0-ra verte a vendég Paks gárdáját a labdarúgó OTP Bank Ligában a tavaszi idény és a 17. forduló nyitómérkőzésén szombaton. A Paks megerősített, ötvédős felállással kezdett, ám a hazaiak a harmadik perc felénél már a második helyzetüket dolgozták ki, és Isaellel ellentétben Zubkov nem hibázott A kaput is alig találták el a csapatok, gólra pedig szinte semmi esély nem volt

Férfi röplabda Extraliga: nyert a Pénzügyőr Debrecenbe

Dvsc - Dvs

1. Versenyszám Eredmény Atléta/Csapat Szül. Egyesület Helyszín Dátum; 100 méter: 10.23: DOBOS Gábor: 1976: Honvéd-Schwechater: Tivoli: 1998.05.30. 200 méte
  2. Cím: 4026 Debrecen, Honvéd utca 1/a. 1 emelet 2-es ajtó (2-es kapucsengő) E-mail: info@arcszepites.hu. See More. Elképesztően látványos eredmény! arcszepites.h
  3. MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC 4-2, Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 2-1, Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC 1-0, Újpest FC-Puskás Akadémia FC 1-3, Kisvárda Master Good-Paksi FC 1-0, a Ferencváros-Debrecen mérkőzést elhalasztották. 2. forduló (augusztus 10-11., szeptember 22.)

2009-ben a BL 2. selejtezőkörében kapcsolódott be a magyar bajnok a küzdelmekbe, ahol a svéd bajnok Kalmar FF-fel találkozott a Loki. Hazai pályán 2-0 arányban győzte le a svéd bajnokot. Az eredmény teljesen megérdemelt volt, sőt a Debrecen még több gólt is szerezhetett volna a helyzetei alapján A Debrecen sokkal gyorsabban játszott, de a Fradi lőhetett volna újabb gólt, Gorriarán zseniálisan ívelte át Petrjaknak, aki két csel után 14 méterről az elvetődő Nagy kezébe lőtte. A félidő felére aztán leült a meccs, helyenként szépen játszott a Debrecen, de eredmény nélkül, az FTC pedig magabiztosan óvta az előnyét A Debrecen négy idegenbeli vereség után tudott újra pontot szerezni vendégként a bajnokságban. Egymás ellen a szezon három meccsén mindkét csapat 4-4 pontot szerzett, ezt megelőzően a Honvéd és a Debrecen is otthon győzött Debrecen, 2014. január 24., péntek (MTI) - A hatodik helyezett Debrecen hazai pályán kapott ki egy góllal a harmadik pozícióját sikerével megerősítő Honvédtól a férfi vízilabda ob I hétvégi 16. fordulójának péntek estére előrehozott rangadóján. Eredmény: Debreceni VSE - RacioNet-Honvéd 6-7 (1-1, 1-3, 1-2, 3-1

Debrecen-Győr 4-1. Az utolsó pillanatokra Otten piros lapja miatt kiegyenlítődött a létszám, az eredmény viszont már nem változott. OTP BANK LIGA: Siófok-Honvéd 0-1. A vendégek kezdtek jobban, Vernes hagyta ki a legnagyobb lehetőséget, majd félóra után már a siófokiak is eljutottak a kispesti kapuig, ám Melczer. Kiütéses Honvéd-siker, nem hibázott a Ferencváros Az OTP Bank Liga 15. fordulójának szerdai játéknapján a Honvéd 5-1-re győzte le a sereghajtó DVTK-t, a Ferencváros 3-1-re nyert Pakson, a ZTE és a Mezőkövesd is begyűjtötte a három pontot

Diósgyőr FC Kft. 3533 Miskolc, Andrássy út 61. E-mail: info@dvtk.e Labdarúgó közvetítés, OTP Bank Liga: Budapest Honvéd FC - Diósgyőri VTK mérkőzés megosztás 2020.12.16. 17:55. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo - AN Brescia Waterpolo mérkőzés Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo - AN Brescia Waterpolo mérkőzés. 2020-12-18 20:34 Honvéd: éles bevetésekről mesélt Pisont István legnagyobb húzása A harmadikról még nem kellett említést tennie. nb1. 2020-12-18 20:09 Megvan az Év spotolója gála időpontja Hivatalos bejelentés. nb3. 2020-12-18 18:19 MSE: megkezdődött.

Sport: Romjaiból támasztják föl a legendás sportklubot, Tizenötödjére is verhetetlen a korábbi világbajnok , Egekig magasztalja Szoboszlai Dominikot az új edző, Nem bírta el a kiállítást és a horrorsérülést a Paks, Bronzérem a női torna Eb-n, Góllövő kedvében volt a Liverpool, Rettenetesen elverte ellenfelét a Liverpool, Ilyen karácsonyt akar minden Liverpool. Idén már nem játszhat a Honvéd lesérült válogatott csatára. 2020-12-18 12:45. Szoboszlai Romániában is király lenne - mennyit ér a magyar átigazolási rekord a környéken? 2020-12-18 12:05. FIFA-gála: Marco Rossinál nem Lewandowski a világ legjobb játékosa A Honvéd az utolsó harminc percben emberhátrányban futballozva 1-1-es döntetlent játszott a vendég Debrecennel szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában Ferencváros-Komlói Bányász 25-23 (10-3) (Összesített eredmény: 57-46 az FTC javára.) Véglegessé vált a hatos döntő csoportbeosztása: A-csoport: Bp. Honvéd, Elektromos, FTC. B-csoport: Tatabánya, Debrecen, Szeged. A körmérkőzéses csoportküzdelmek után a két csoport azonos helyezettjei mérkőznek majd a végső.

A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapja Az oldalon található írott és képi anyagok csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatóak fel A bajnok és listavezető Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a mérkőzést tíz emberrel befejező Puskás Akadémia otthonában vasárnap a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójában 4026 Debrecen, Honvéd u. 37/b. Cégjegyzékszám: 09-09-013300: Adószám: 12116951-2-09: Alapítás dátuma: 1996. augusztus 15. Üzemi/üzleti eredmény 5. Adózás előtti eredmény 6. Adózott eredmény 7. Befektetett eszközök. Pályafutása Klubcsapatban. 1976-ban lett a Debrecen igazolt labdarúgója. Rá két évre az első csapatban is bemutatkozott és hamarosan állandó csapattaggá vált, mint jobbhátvéd. 1981-ben innen került be a válogatottba. 1983-ban sorkatonai szolgálata alatt a Budapesti Honvéd csapatában szerepelt és innen már nem tért vissza szülővárosába

Budapest - Jó kezdés után egy nagy vereségbe szaladt bele a Debrecen Fujistu a Honvéd otthonában. Bár az első negyed végén még döntetlen volt az állás, a végére tíz lett a különbség. Groupama Honvéd - Debrecen Fujitsu 17-7 Papzsák úr szomorkás lehet - írhatjuk csütörtöki vezércikkünkre utalva, hiszen magyaros nap lett ez: a Ferencváros szerdai BL-bravúrja után a Debrecen, a Fehérvár, a Honvéd és a Dunaszerdahely is sikerrel vette az Európa Liga-selejtezőt, és mind továbbjutottak a következő fordulóba. Igazán nehéz dolga a DAC-nak és a kispesti csapatnak volt: előbbi a.

Budapest Honvéd Onlin

A továbbiakban mindkét csapat előtt adódtak kisebb lehetőségek, de az eredmény már nem változott. Zalgiris Vilnius (litván)-Budapest Honvéd 1-1 (1-0) A Budapest Honvéd továbbjutott a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójából, miután hazai 3-1-es sikerét követően csütörtökön 1-1-es döntetlent játszott a. Hazai győzelemmel (1-0) ért véget tegnap este a Debrecen - Budapest Honvéd NB I-es bajnoki mérkőzés. Az eredmény könnyen lehetett volna döntetlen is, ha a kispestiek csatára, Danilo a találkozó 83. percében nem hagyja ki az év ziccerét Debrecen, 2008. július 19-20. 100 m férfi - Raggambi Fluck István emlékverseny - 1/ 2 ief. Hely Pálya Rajtsz. Név Sz.év Klub Eredmény 1. 7 91 Németh Gergely 81 FTC 10,70 2. 5 45 Vas Dávid 85 Bp. Honvéd SE 10,80 3. 6 191 Szebeny Miklós 87 Vasas-Humansoft 10,82 4. 4 60 Bodó Levente 85 DSC-SI 10,84 5

Eredmények Atletika

Az Európa-bajnokság selejteződömpingje miatti bajnoki szünetnek vége: szombaton az Újpest vendégeként lép pályára a DVSC az OTP Bank Liga 6. fordulójában. Érdekesség, hogy a mérkőzést a Vasas otthonában rendezik, mivel a lila-fehérek létesítménye felújítás alatt áll Debrecen - Fekete Gergőék ötméteresekkel nyertek a Honvéd ellen, így szombaton a fővárosban tisztázódik a bajnoki hetedik hely sorsa..

A Debrecen mezőnyfölényével telt a találkozó első negyedórája, a Paks jól szervezett védelmével szemben azonban komolyabb helyzetet nem tudtak kialakítani a hazaiak. A vendégek aztán teljesen váratlanul vezetést szereztek, és a folytatásban magabiztosan őrizték előnyüket, kontratámadásaikkal pedig többször is zavart. Ez papírforma eredmény, ahogyan az is, hogy a Fehérvár FC legyőzte a liechtensteini FC Vaduzt. Igaz, a fehérvári együttes csupán 1-0-ra nyert Felcsúton, így igen izgalmas lesz a visszavágó. Az is. A harmadik magyar csapat, a Debrecen valószínűleg már az első meccs után lemondhat a továbbjutásról Sigér duplájával győzött a Ferencváros, történelmi eredmény az Újpestnél Először nyert házigazdaként a Honvéd. A Budapest Honvéd 2-0-ra legyőzte a vendég Kaposvári Rákóczit. de a Debrecen a 61. percben szépített, újra nyílt téve ezzel a küzdelmet.. Debreceni Honvéd Sport- és Diáksport Egyesület - rövid céginformáció 2020.11.19 napo

Kikapott a Loki: Bognár bíró bevette a brazil műesését

Eredmény: Kecskeméti TE-Phoenix-Mecano - Győri ETO FC 5-2. A tabella: 1. Győri ETO FC 24 15 7 2 47-24 52 pont 2. Videoton FC 24 12 6 6 40-18 42 3. MTK Budapest 23 12 5 6 36-23 41 4. Ferencváros 24 10 9 5 41-29 39 5 A legkevesebbszer a Honvéd meccsein született gól a hajrában Szombaton az első fordulóból elhalasztott FTC-Debrecen mérkőzéssel folytatódik az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság. Ugyanezen a napon rendezik a Magyar Kupa elődöntőinek első meccseit is. melyik együttes mérkőzésein változott a leggyakrabban az eredmény. Honvéd MFA-Debreceni VSC, U 13 minitorna, II. félidő. (Honvéd fehérben). Félidei eredmény: 0-0, végeredmény:0-0. Honvéd MFA pálya, 2019. 11. 23

A Budapest Honvéd és a Debrecen hazai pályán - a kispestiek Angyalföldön játszottak albérletben - aratott kettő illetve háromgólos győzelmet, míg a tavalyi csoportkörös MOL Fehérvár idegenben mosta le a pályáról a montenegrói Zeta gárdáját. Az első meccs eredmény után joggal bízhatunk abban, hogy mind a három. MONITA Facial Beauty Salon Phone: + 36 20 465 5286 Address: 4026 Debrecen, Honvéd Street 1 / a. 1th floor door 2 (2 hoodie bell) Email: info@arcszepites.hu Translated Elképesztően látványos eredmény A Honvéd nem hagyta kibontakozni a DVTK-t, a borsodi csapat nem is tudott igazi veszélyt jelenteni Tujvel kapujára. A ráadás perceire felforrósodott a hangulat: a 90+4. percben a Mirko Ivanovszki csapta fültövön a szabadrúgás elvégzését akadályozó Nagy Gergőt, amiért kapott egy sárgát, majd reklamálásért még egyet A Debrecen nem mindennapi tettet hajtott végre, ötgólos hátrányból jött vissza a Honvéd ellen és nyerte meg a meccset. A Debrecen egyenlített (Fotó: dvse.hu) Már 7-2-re is ment a Honvéd a második negyed hajrája előtt a rájátszás nyitányán, és senki nem gondolta, hogy a Debrecennek innen van visszaút, hiszen a.

A Honvéd és a Debrecen is kikapott, minden magyar csapat bukott 2013. július 25. csütörtök - 22:48 A Budapest Honvéd és a Debreceni VSC is hazai vereséggel búcsúzott a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének második fordulójában, így a kontinentális kupasorozatok magyar csapatok nélkül folytatódnak DVSC-TEVA - Budapest Honvéd: Minden hiába - döntetlen - haon.h Nyíregyházán is meglepő eredmény született, ugyanis az Újpest hiába vezetett, végül meg kellett szenvednie a 2-2-es döntetlenért. A Debrecen nem bírt a Fehérvárral, és meg kellett elégednie egy ponttal, a Győr 4-1-re verte a Zalaegerszeget, az anyagi gondokkal küszködő Békéscsaba 3-0-ra győzött a Honvéd ellen, a Pápa. Megtörte rossz szériáját a Debrecen, megszakad a Honvéd jó sorozata. 2019. november. 30., volt esélye a szépítésre, de Kosicky parádés védései miatt nem változott az eredmény. A hazai csapat sorozatban hetedik bajnoki találkozóján maradt nyeretlen, ebben a szakaszban négy döntetlen mellett ez volt a harmadik veresége.

Helyi hírek - Debreceni Na

A Debrecen első bajnokiján Békéscsabára látogatott, ahol 3-2-re nyerni tudott, a másodikon a Puskás Akadémia ellen 1-1-es döntetlent ért el. 4 pontot gyűjtött be tehát, amivel 5. a tabellán. A szakemberek szoros mérkőzésre számítanak, amelyen bármilyen eredmény születhet Debrecen és Nyíregyháza összefogott: itt az eredmény! 2020.09.07. 13:30. Koroknai Máté ideje 400 gáton a 10. legjobb európai idő! (Fotó: Debreceni Sportcentrum) Nagyszerű teljesítmének születtek. Hirdetés. Honvéd (314) 5. DSC-SI-NYSC (277) 6. Pannon Duo (240 A Honvéd kezdett a magyarok közül, mégpedig Győrben, tehát annyira hazai pályán, hogy legalább országon belül. Az 53 perces első félidőben (ebből nyilván nyolc hosszabbítás volt) több volt a sérülés (3), mint a komolynak mondható helyzet (2). mint az eredmény: kettő darab nulla. A Debrecen játszott a. Szurkolói klub ; Webshop ; Szövetség . Szövetség; Főoldal; Produktivitás; Futballszakm Az Újpest 1-0-ra verte a Kisvárdát, a lila-fehérek pályaválasztóként nyolcadik fellépésükön másodszor nyertek. A Budapest Honvéd 1-1-et játszott a Debrecen otthonában, a Zalaegerszeg 2-0-ra legyőzte a hozzá hasonlóan újonc Kaposvárt, míg a Diósgyőr a hajrában szerzett góllal verte vendégként a Mezőkövesde

Budapest Honvéd élő eredmények, sorsolása és eredményei

Megérdemelten nyert a Debrecen, de saját magunkat vertük meg a mai nap - árulta el a vendég együttes trénere. Böde a cserepadon, a Honvéd pont nélkül áll. A Paksi FC házigazdaként 3-1-re legyőzte a Budapest Honvéd csapatát, pedig Böde Dániel csak a kispadon kezdett Újpest FC site. Újabb döntetlennel zártunk. A pohár most félig teli és félig üre

Eredmény : Pontszám: Debrecen - RACIONET HONVÉD: 2014/01/24 : 6-7 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság: Mérkőzés: Dátum: Eredmény : Pontszám: DEAC - KVSE: 2013/10/26 : 10-18: Debreceni Cívis - UVSE: 2014/03/26 : 7-23: DEAC - UVSE: 2014/03/26 : 7-22: Debreceni Cívis - Neptun VSC: 2014/03/29 : 7-10: HVSC Club - DEAC: 2014/04. Az eredmény természetesen erősen egyéntől függő. Egy-egy kezelés 50-80 perc, amit még akár egy ebédszünetben is beiktathatsz. De az eredményes kúrához 5-12 alkalomra van szükség, heti két alkalommal. 4026 Debrecen Honvéd utca 1/A 1./1 +36(30)4500443 Ugrás a weblapra Email küldés. Kategóriáink. Összes; Termékek (0.

A kispesti lejtmenet egy Debrecen elleni vereséggel kezdődött meg, amit két döntetlen, három vereség és csupán egyetlen győzelem követett. Az utolsó hét körben a Budapest Honvéd a megszerezhető 21 pontból, mindössze ötöt tudott begyűjteni, amivel csupán a tabella 10. helyén állnak ezt az időszakot figyelembe véve Helyszín: Debrecen Verseny típus: Gyorspont Dátum: 2020-01-12 Divízió: KKPU - Optika Sorszám Név V.eng. Egyesület Eredmény Megjegyzés 1 Toók László 0016 Debreceni Honvéd Sport és Diáksport Egyesület 173 2 Gáti Zoltán 1001 Puskás Lövész Egyesület 171 3 Gaál László 0819 Debreceni Honvéd Sport és Diáksport Egyesület 17

Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 1-2 (0-1) Gólszerzők: Baracskai (72.), illetve Baráth (22.), Kabangu (94.) A hazaiak kezdték aktívabban a mérkőzést, de negyedóra elteltével átvette az irányítást a bajnokcsapat, amely egy szögletet követően meg is szerezte a vezetést. A folytatásban is a fővárosiak voltak veszélyesebbek, de a mezőkövesdieknek is akadt egy-két. vlv.hu 7:6 - Molnár Gergely gólja (Honvéd-Debrecen bajnoki, 2019.04.27.) / VLV - magyar vízilabda-válogatott / VLV - magyar vízilabda-válogatott VLV - magyar férfi vízilabda-válogatot A 12 - különböző klubokból érkező - csapat végig izgalmas pillanatokat biztosított a nagyérdemű számára, ahol a Honvéd/A csapata végzett az élen, ezüstérmes a Honvéd/B csapata lett és a dobóversenyt is egy piros-fehér mezben játszó, korábbi korosztályos 3×3 válogatott játékos, Hargitai Krisztián nyerte A szombaton rendezett 26. fordulóval véget ért a férfi vízilabda OB I alapszakasza. A Szeged Beton szabadnapos volt az utolsó fordulóban, ám már korábban eldőlt, hogy az alapszakaszgyőztes Eger, a címvédő Vasas és a Honvéd társaságában vív meg a legjobb négy közötti rájátszásos vetélkedésében a férfi vízilabda OB I első helyéért

M4 Spor

Sorszám Név V.eng. Egyesület Eredmény Megjegyzés 1 Gaál László 819 Debrecen Honvéd SE 169 2 Bőti Tibor 3143 Puskás LE 166 1x13,6x12 3 Szutor Csaba 2488 Debreceni Honvéd SE 166 1x13,5x12,5x11 4 Toók László Zoltán 16 Debreceni Honvéd SE 166 1x13,5x12,4x14 5 Csatlós József 639 Puskás LE 163 6 Petruska Sándor Péter 455 Puskás. Eredmény : Pontszám: Racionet Honvéd - FTC: 2017/10/28 : 6-26: 9/10 (90%) UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics: 2017/10/28 : 5-22: 9.5/10 (95%) Hungerit Szentes - Tatabánya: 2017/10/29 : 9-2: 9.5/10 (95%) Ellenőr: 13 Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság: Mérkőzés: Dátum: Eredmény : Pontszám: Szolnoki Dózsa - A-HID OSC.

Koronavírusos egy alkalmazott a Budapest Honvéd akadémiáján Gareth Bale nem akart a Bajnokok Ligájában játszani Percek alatt elbénázta az Európa Liga-szereplést az Olympiakos Vasas-Debrecen 3-1 (0-1) G: Ádám 54., Vaskó 85., 88., ill. Ferenczi 33. A Debrecen immár a hatodik tétmeccsét játszotta ebben a szezonban és az első félidőben gólt szerző Ferenczi János a szünetben azt is nyilatkozta, hogy a csapat egy kicsit fáradt fejben A Váci úton a Nyugati pályaudvar felől érkezve a Dózsa György útkereszteződés után egyből jobbra fordulva (Huba utca), majd egyből újra jobbra az Angyalföldi utcára kell fordulni, és az utca végén a jobb oldalon, az irodaház sarkánál lehet a mélygarázsába behajtani

Győzött Debrecenben, karnyújtásnyira került a bajnoki

Eredmény szempontjából lehetett volna jóval szorosabb a vége, mivel nem kevés helyzetet hagytak ki a debreceni srácok. A mutatott játék biztató, a végeredménnyel viszont nem lehetünk elégedettek. DVSC-DLA - Honvéd MFA: 1:5 (0:3 Folytatódtak a küzdelmek az NB II-ben, már a 2. fordulót rendezték meg. Több NB I-es csapat másodvonala, vagyis a legidősebb utánpótlás-együttese is ebben az osztályban szerepel. Sorra vesszük, milyen eredményeket értek el. Nagy-Pál Tamás A Budapest Honvéd-MFA találkozójáról már beszámoltunk, küzdelmes mérkőzésen, a hosszabbításban szerzett győztes gólt. JANUÁR. . 16. Sze. Futó folyosós felmérő verseny - Derbi I. Debrecen : 19. Sz. Sz-Sz-B megye Nyílt fedett pályás serdülő atlétikai verseny A Loki 31 alkalommal tudott nyerni a kispestiek ellen, 22-szer döntetlen lett az eredmény, míg 38-szor vereséget szenvedtünk. A két csapat idei, 6. fordulóban rendezett találkozóján a fővárosban 3-0-s hazai siker született. A DVSC - Budapest Honvéd bajnoki mérkőzést szombaton 17 órától rendezik a Nagyerdei Stadionban

Most a fehérváriak játszanak hazai pályán, egész pontosan - most utoljára - Felcsúton. Ahol szeptemberben 1-1 lett az eredmény, majd a Bozsik Stadionban 4-1-re nyert a vendégcsapat. Könnyen lehet, hogy idén is a Videoton-Honvéd mérkőzés dönt az aranyérem sorsáról. Igaz, ehhez a Ferencvárosnak is lesz egy-két szava 2 Gaál László 819 Debrecen Honvéd SE 169 1 x 13 3 Galambos Attila 2462 Sitmar LTSE 168 4 Csatlós József 639 Puskás LE 155 5 Gaál László ifj. 2622 Debreceni Honvéd SE 154 6 Dr. Szűcs Miklós 1790 Debreceni Rendőr SE 150 Helyszín: Dátum: Sorszám Név V.eng. Egyesület Eredmény Megjegyzés 1 Borbély Zsolt 4122 Puskás LE 17 Eredmény: Diák A, B, Fiú-Lány Országos Judo Bajnokság (Debrecen, 45 kg) I. hely. Klub: Budapesti Honvéd Sportegyesület. Eredmény: Magyarország 10 kilométeres Országúti Futóbajnoksága (Szombathely, fiú 4-szer 2,5 kilométeres váltó) II. hely Sorszám Név V.eng. Egyesület Eredmény Megjegyzés 1 Gaál László 819 Debrecen Honvéd SE 177 2 Topor Péter 691 Cívis Lövész SE 176 4x13 3 Bőti Tibor 3143 Puskás LE 176 2x13 4 Zsoldos Tibor 4585 Damjanich János TTK 175 5 Toók László Zoltán 16 Debreceni Honvéd SE 171 6 Támcsu Tibor István 2139 Puskás LE 17

Honvéd v Debrecen Élő kommentár és eredmény, 2019

Gól nélkül nem lehet mérkőzést nyerni. Szakmailag kiegyenlített játék folyt, de a párharcokat a középpályán elveszítettük és Debrecen könyörtelenül kihasználta a gólhelyzeteit, mi pedig elrontottuk azokat. A jövőben arra fogunk törekedni, hogy amit felépítünk egy fél év alatt, azt ne romboljuk le 2018.12.07 2018.03.10 Szerző: Honvéd Corvinus Egy csodálatos győzelem, mely nagyon fontos volt a Csapat életében. Végeredmény: 79-58 (19-22, 27-8, 15-18, 18-10 Jó játékra és jó eredmény elérésére törekszik a kaposvári szakember. Sajtótájékoztató: Budapest Honvéd-DVSC (2020.05.31.) Vitelki Zoltán és Pisont István értékelése a lefújást követően. Debrecen, 4032 . Intr-o zonă calmantă, în inima pădurii mare din Debrețin Aquaticum oferă relaxare și distracţie într.

Debrecen, Nagyerdei Stadion: egyéb fényképek • stadionok

MOL Fehérvár FC hivatalos weboldala - Official website

A szintén délutáni, fővárosi összecsapáson a Honvéd a Kőér utcában meglepetésre kikapott az UVSE-től. A hazaiak háromgólos hátrányukat nagy nehezen ledolgozták a negyedik negyed közepéig (6-6), a hajrát azonban az újpestiek bírták jobban. Korábban a házigazda Eger hét góllal nyert a Debrecen ellen Egy éven belül már másodjára nyúlt bele a hazai utánpótlás-fejlesztésbe a kormányzat. A jövőben ösztöndíjrendszer mellett azt is megszabják, hogy mikor mehet külföldre egy tehetséges labdarúgó. Beköszöntött a tervutasítás a hazai futballban? 2019 decemberében döntött a kormányzat arról, hogy létrehozza a kiemelt akadémiák rendszerét BL-selejtezőt játszik a magyar bajnok Honvéd az izraeli Hapoel Beer-Sevával szemben. Az első meccsen 2-1-re kapott ki a kispesti csapat, a most folyó meccs 16. percében, hazai pályán már 0-2-es hátrányban voltak. Négy Honvéd-gólra lenne szükség a meccs hátralevő részében

Időkapszula: NB INAP Patika - Debrecen - Kezdőlap | Facebook